Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 50 Poznań (Poznań-Stare Miasto) os. Zwycięstwa 111


PNA placówki: 61-640
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: os. Zwycięstwa 111
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Poznań (Poznań-Stare Miasto). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 370

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 17:14:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy