Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 69 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) os. Przemysława 8 C


PNA placówki: 61-043
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: os. Przemysława 8 C
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto).

Poczta Poznań (Poznań-Nowe Miasto) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 205

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 10:25:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy