Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 5 Poznań (Poznań-Wilda) św. Czesława 2


PNA placówki: 61-582
Miejscowość: Poznań (Poznań-Wilda)
Ulica: św. Czesława 2
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Wilda) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Wilda)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Poznań (Poznań-Wilda) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Wilda) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 1046

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 19:14:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy