Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 50 Poznań (Poznań-Stare Miasto) os. Pod Lipami 104


PNA placówki: 61-640
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: os. Pod Lipami 104
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Stare Miasto). Godziny otwarcia placówki w Poznań (Poznań-Stare Miasto) i dane adresowe.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Poznań (Poznań-Stare Miasto) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Poznań (Poznań-Stare Miasto) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 243

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 15:42:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy