Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 20 Poznań (Poznań-Jeżyce) Sułowska 1


PNA placówki: 60-460
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Sułowska 1
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce)

Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Poznań (Poznań-Jeżyce), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 712

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 04:05:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy