Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Region Infrastruktury w Poznaniu Poznań Głogowska 17


PNA placówki: 60-943
Miejscowość: Poznań
Ulica: Głogowska 17
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Poznań | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Poznań

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Poznań oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Poznań zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Poznań godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Poznań są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Poznań jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań

Chcesz nadać przesyłkę w Poznań bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Poznań. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Poznań daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 67

Ostatnio przeglądane: 2023-03-24 21:04:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy