Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 6 Poznań (Poznań-Jeżyce) Poznańska 27


PNA placówki: 60-880
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Poznańska 27
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Jeżyce). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) usługi

W budynku poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledzenie przesyłek pocztowych Poznań (Poznań-Jeżyce)

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 238

Ostatnio przeglądane: 2024-02-19 14:43:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy