Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 69 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Mogileńska 8


PNA placówki: 61-043
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Mogileńska 8
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) usługi

W budynku poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 286

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 06:19:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy