Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 60 Poznań (Poznań-Stare Miasto) os. Władysława Łokietka 102


PNA placówki: 61-616
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: os. Władysława Łokietka 102
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Stare Miasto). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Poznań (Poznań-Stare Miasto) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Poznań (Poznań-Stare Miasto) daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Stare Miasto). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Poznań (Poznań-Stare Miasto) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 359

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 17:56:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy