Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 74 Poznań (Poznań-Grunwald) Głogowska 132/140


PNA placówki: 60-240
Miejscowość: Poznań (Poznań-Grunwald)
Ulica: Głogowska 132/140
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Grunwald)

Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Grunwald) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Poznań (Poznań-Grunwald), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Poznań (Poznań-Grunwald) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 237

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 15:07:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy