Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 56 Poznań (Poznań-Jeżyce) Wołyńska 6


PNA placówki: 60-660
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Wołyńska 6
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Jeżyce). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) usługi

W budynku poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Jeżyce) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 85

Ostatnio przeglądane: 2023-03-26 13:07:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy