Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 36 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Kórnicka 3


PNA placówki: 61-140
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Kórnicka 3
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Poczta Polska w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 677

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 09:57:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy