Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 41 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Głuszyna 136


PNA placówki: 61-360
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Głuszyna 136
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Poznań (Poznań-Nowe Miasto), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Poczta Polska w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 235

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 23:05:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy