Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 9 Poznań (Poznań-Stare Miasto) Piaskowa 6


PNA placówki: 61-740
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: Piaskowa 6
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Poznań (Poznań-Stare Miasto), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 313

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 00:39:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy