Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Wilda) Pamiątkowa 10


PNA placówki: 61-530
Miejscowość: Poznań (Poznań-Wilda)
Ulica: Pamiątkowa 10
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Z Pocztą Polską w Poznań (Poznań-Wilda) wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda)

Poczta Polska punkt Poznań (Poznań-Wilda) daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Wilda), warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda)

Poczta Polska w miejscowości Poznań (Poznań-Wilda) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 396

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 11:27:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy