Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Przeźmierowo Rokietnica Pocztowa 6


PNA placówki: 62-090
Miejscowość: Rokietnica
Ulica: Pocztowa 6
Gmina: Rokietnica
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Rokietnica. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Rokietnica

Poczta Polska punkt Rokietnica udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Rokietnica umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Rokietnica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Rokietnica zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Rokietnica we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Rokietnica godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Rokietnica monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Rokietnica daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Rokietnica podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 798

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 20:51:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy