Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rzeszów 2 Adama Asnyka 9


PNA placówki: 35-001
Miejscowość: Rzeszów
Ulica: Adama Asnyka 9
Gmina: Rzeszów
Powiat: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Rzeszów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Rzeszów usługi

W budynku poczty Rzeszów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Rzeszów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Rzeszów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Rzeszów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Rzeszów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Rzeszów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Rzeszów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Rzeszów daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 4669

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 21:13:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy