Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rzeszów 6 Adama Matuszczaka 5


PNA placówki: 35-080
Miejscowość: Rzeszów
Ulica: Adama Matuszczaka 5
Gmina: Rzeszów
Powiat: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Rzeszów. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Rzeszów

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Rzeszów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w Rzeszowie daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi jakie oferuje Poczta Polska Rzeszów nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Rzeszowie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Rzeszowie są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Rzeszów działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Rzeszów zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w Rzeszowie do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund.


Liczba wyświetleń: 227

Ostatnio przeglądane: 2023-01-28 13:50:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy