Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rzeszów 10 al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6


PNA placówki: 35-327
Miejscowość: Rzeszów
Ulica: al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6
Gmina: Rzeszów
Powiat: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Rzeszów. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Rzeszów

Poczta Polska punkt Rzeszów udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Rzeszów umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Rzeszów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Rzeszów zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Rzeszów we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Rzeszów godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Rzeszów

Chcesz nadać przesyłkę w Rzeszów bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Rzeszów. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 523

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 22:07:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy