Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sandomierz Błonie 2


PNA placówki: 27-603
Miejscowość: Sandomierz
Ulica: Błonie 2
Gmina: Sandomierz
Powiat: sandomierski
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Sandomierz | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Sandomierz

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Sandomierz oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Sandomierz zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Sandomierz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Sandomierz są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Sandomierz jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Sandomierz należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Sandomierz udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 320

Ostatnio przeglądane: 2024-04-13 13:59:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy