Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sandomierz 1 Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14


PNA placówki: 27-610
Miejscowość: Sandomierz
Ulica: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14
Gmina: Sandomierz
Powiat: sandomierski
Województwo: świętokrzyskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Sandomierz w powiecie sandomierski. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Sandomierz wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Sandomierz oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sandomierz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Sandomierz są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Sandomierz są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Sandomierz, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Sandomierz daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 370

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 11:38:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy