Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sandomierz 1 Gen. Antoniego Żółkiewskiego-Lina 9


PNA placówki: 27-601
Miejscowość: Sandomierz
Ulica: Gen. Antoniego Żółkiewskiego-Lina 9
Gmina: Sandomierz
Powiat: sandomierski
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Sandomierz | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Sandomierz

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Sandomierz oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Sandomierz zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Sandomierz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Sandomierz są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Sandomierz jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Sandomierz wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 281

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 20:27:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy