Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 13 Warszawa (Mokotów) Jana Pawła Woronicza 50


PNA placówki: 02-631
Miejscowość: Warszawa (Mokotów)
Ulica: Jana Pawła Woronicza 50
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Mokotów) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Mokotów)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Warszawa (Mokotów) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Mokotów) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Mokotów) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Warszawa (Mokotów) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Warszawa (Mokotów)

Poczta w miejscowości Warszawa (Mokotów) umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 321

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 20:21:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy