Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wasilków Nadrzeczna 1


PNA placówki: 16-010
Miejscowość: Wasilków
Ulica: Nadrzeczna 1
Gmina: Wasilków
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wasilków | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wasilków

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wasilków oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wasilków zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wasilków godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wasilków są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wasilków jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Wasilków

Chcesz nadać przesyłkę w Wasilków bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Wasilków. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Wasilków daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 03:16:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy