Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Goszczyce Średnie 18


PNA placówki: 09-132
Miejscowość: Goszczyce Średnie 18
Gmina: Baboszewo
Powiat: płoński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Goszczyce Średnie zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Poczta Polska w mieście Goszczyce Średnie

Placówki poczty polskiej oferują swoim klientom możliwość wysłania i nadania przesyłek, opłacenia rachunków na miejscu i wiele innych. Poczta stale poszerza swoje usługi, stawiając przede wszystkim na cyfryzację. W ten sposób korzystanie z usług poczty staje się możliwe nawet bez wychodzenia z domu.

Godziny otwarcia placówki pocztowej Goszczyce Średnie

Każda placówka pocztowa jest otwarta w optymalnych dla klienta godzinach, godziny mogą różnić się od siebie w różnych miejscowościach, w związku z czym warto wcześniej zasięgnąć informacji nt. godzin otwarcia placówki pocztowej w mieście Goszczyce Średnie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Goszczyce Średnie dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Goszczyce Średnie potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Goszczyce Średnie znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Goszczyce Średnie dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 220

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:38:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy