Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Raciąż k. Sierpca Kilińskiego 22


PNA placówki: 09-140
Miejscowość: Raciąż
Ulica: Kilińskiego 22
Gmina: Raciąż
Powiat: płoński
Województwo: mazowieckie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Raciąż. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Raciąż

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Raciąż możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Raciąż daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Raciąż nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Raciąż

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Raciąż są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Raciąż działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Raciąż zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Raciąż

Chcesz nadać przesyłkę w Raciąż bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Raciąż. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 498

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 15:03:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy