Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Skarżyn Lipowa 14


PNA placówki: 09-104
Miejscowość: Skarżyn
Ulica: Lipowa 14
Gmina: Płońsk
Powiat: płoński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Skarżyn - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Skarżyn.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Skarżyn

Za pomocą poczty Skarżyn można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Skarżyn zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Skarżyn

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Skarżyn są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Skarżyn pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Skarżyn

Poczta w miejscowości Skarżyn umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 266

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 20:14:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy