Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Czerwińsk n. Wisłą Czerwińsk nad Wisłą Klasztorna 4


PNA placówki: 09-150
Miejscowość: Czerwińsk nad Wisłą
Ulica: Klasztorna 4
Gmina: Czerwińsk nad Wisłą
Powiat: płoński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Czerwińsk nad Wisłą. Godziny otwarcia placówki w Czerwińsk nad Wisłą i dane adresowe.

Poczta Polska Czerwińsk nad Wisłą usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Czerwińsk nad Wisłą uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Czerwińsk nad Wisłą Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Czerwińsk nad Wisłą działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Czerwińsk nad Wisłą godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 305

Ostatnio przeglądane: 2024-06-05 08:53:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy