Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Płońsk 1 Sochocin Płońska 30


PNA placówki: 09-110
Miejscowość: Sochocin
Ulica: Płońska 30
Gmina: Sochocin
Powiat: płoński
Województwo: mazowieckie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Sochocin. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Sochocin

Placówka w mieście Sochocin świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Sochocin

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Sochocin pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Sochocin trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 219

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 11:15:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy