Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kolbudy Przywidz Gdańska 16


PNA placówki: 83-047
Miejscowość: Przywidz
Ulica: Gdańska 16
Gmina: Przywidz
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Przywidz w powiecie gdański. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Przywidz wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Przywidz oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Przywidz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Przywidz są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Przywidz są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Przywidz, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 832

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 12:54:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy