Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pruszcz Gdański 1 Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 17


PNA placówki: 83-004
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Ulica: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 17
Gmina: Pruszcz Gdański
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Pruszcz Gdański. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Pruszcz Gdański

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Pruszcz Gdański to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Pruszcz Gdański godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Pruszcz Gdański pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Pruszcz Gdański jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Pruszcz Gdański mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Pruszcz Gdański godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledzenie paczek Pruszcz Gdański

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Pruszcz Gdański jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 360

Ostatnio przeglądane: 2024-02-22 16:14:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy