Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Koszalin 4 Będzino 32


PNA placówki: 75-202
Miejscowość: Będzino 32
Gmina: Będzino
Powiat: koszaliński
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Będzino | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Będzino

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Będzino oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Będzino zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Będzino godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Będzino są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Będzino jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 02:35:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy