Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Rosnowo 3


PNA placówki: 76-042
Miejscowość: Rosnowo 3
Gmina: Manowo
Powiat: koszaliński
Województwo: zachodniopomorskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Rosnowo oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Rosnowo.

Poczta Rosnowo oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Rosnowo oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Rosnowo twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Rosnowo oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Rosnowo to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Rosnowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Rosnowo są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Rosnowo, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Rosnowo mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Rosnowo

Poczta w miejscowości Rosnowo umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 301

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 11:45:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy