Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Stare Borne 16


PNA placówki: 76-019
Miejscowość: Stare Borne 16
Gmina: Bobolice
Powiat: koszaliński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Stare Borne - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Stare Borne.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Stare Borne

Za pomocą poczty Stare Borne można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Stare Borne zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Stare Borne

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Stare Borne są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Stare Borne pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Stare Borne

Poczta Polska w miejscowości Stare Borne daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Stare Borne za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 256

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:09:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy