Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Koszalin 4 Dobrzyca 49


PNA placówki: 76-038
Miejscowość: Dobrzyca 49
Gmina: Będzino
Powiat: koszaliński
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Dobrzyca. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Dobrzyca – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Dobrzyca oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Dobrzyca gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Dobrzyca Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dobrzyca są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Dobrzyca jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Dobrzyca przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Dobrzyca

Chcesz nadać przesyłkę w Dobrzyca bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Dobrzyca. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Dobrzyca

Poczta Polska w miejscowości Dobrzyca daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Dobrzyca za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 19:28:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy