Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Nowa Huta) Wadowska 44


PNA placówki: 31-990
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: Wadowska 44
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kraków (Kraków-Nowa Huta) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 274

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 23:41:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy