Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kwidzyn 1 Kasprowicza 20 C


PNA placówki: 82-502
Miejscowość: Kwidzyn
Ulica: Kasprowicza 20 C
Gmina: Kwidzyn
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Kwidzyn i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Kwidzyn

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Kwidzyn jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Kwidzyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kwidzyn są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Kwidzyn mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Kwidzyn. W niektórych przypadkach Poczta Polska Kwidzyn może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Kwidzyn powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Kwidzyn daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 484

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 13:47:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy