Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kwidzyn 1 Sokola 7A


PNA placówki: 82-505
Miejscowość: Kwidzyn
Ulica: Sokola 7A
Gmina: Kwidzyn
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Kwidzyn zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Kwidzyn

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Kwidzyn to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Kwidzyn godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kwidzyn są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Kwidzyn mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kwidzyn

Poczta w miejscowości Kwidzyn umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 315

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 07:53:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy