Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kwidzyn 1 Mickiewicza 48


PNA placówki: 82-503
Miejscowość: Kwidzyn
Ulica: Mickiewicza 48
Gmina: Kwidzyn
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Kwidzyn. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kwidzyn usługi

W budynku poczty Kwidzyn możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kwidzyn zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kwidzyn, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kwidzyn obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kwidzyn godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kwidzyn możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kwidzyn są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Kwidzyn umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 470

Ostatnio przeglądane: 2024-05-22 15:01:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy