Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 4 Łódź (Łódź-Górna) Wólczańska 149


PNA placówki: 90-526
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Wólczańska 149
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Górna)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Łódź (Łódź-Górna)

Placówka Poczty Łódź (Łódź-Górna) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Łódź (Łódź-Górna) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Łódź (Łódź-Górna) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Łódź (Łódź-Górna)

Poczta w mieście Łódź (Łódź-Górna) udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna), możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 758

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 11:56:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy