Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Widzew) Pomorska 116


PNA placówki: 91-403
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Pomorska 116
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Widzew). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Łódź (Łódź-Widzew) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Łódź (Łódź-Widzew) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Widzew) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Łódź (Łódź-Widzew) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Łódź (Łódź-Widzew) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 272

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 22:49:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy