Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 1 Łódź (Łódź-Śródmieście) Juliana Tuwima 38


PNA placówki: 90-001
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Juliana Tuwima 38
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Łódź (Łódź-Śródmieście) w powiecie Łódź. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Łódź (Łódź-Śródmieście) oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście), najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 2761

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 15:23:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy