Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 79 Łódź (Łódź-Widzew) Andrzeja Sacharowa 16


PNA placówki: 92-542
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Andrzeja Sacharowa 16
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Widzew). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew)

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Łódź (Łódź-Widzew) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Łódź (Łódź-Widzew) daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Widzew)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Widzew) są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew)

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 940

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 23:02:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy