Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Bałuty) Sitowie 8


PNA placówki: 91-359
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Sitowie 8
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Poczta Polska punkt Łódź (Łódź-Bałuty) udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Bałuty) we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 464

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 19:37:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy