Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 7 Łódź (Łódź-Górna) Sokola 4


PNA placówki: 93-525
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Sokola 4
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

W Łódź (Łódź-Górna) znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna) klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Łódź (Łódź-Górna) w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Górna)

Chcesz nadać przesyłkę w Łódź (Łódź-Górna) bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Górna). Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 697

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 18:43:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy