Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska PP Łódź E225 Łódź (Łódź-Polesie) al. Włókniarzy 227


PNA placówki: 90-016
Miejscowość: Łódź (Łódź-Polesie)
Ulica: al. Włókniarzy 227
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Polesie) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Łódź (Łódź-Polesie).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Łódź (Łódź-Polesie)

Za pomocą poczty Łódź (Łódź-Polesie) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Łódź (Łódź-Polesie) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Łódź (Łódź-Polesie)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Polesie) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Polesie) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Łódź (Łódź-Polesie)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 7035

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 11:00:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy