Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 7 Łódź (Łódź-Górna) Ciasna 19


PNA placówki: 93-546
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Ciasna 19
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Górna) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Górna)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Łódź (Łódź-Górna) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Łódź (Łódź-Górna) daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 352

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 14:41:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy