Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 4 Łódź (Łódź-Polesie) Jęczmienna 22


PNA placówki: 94-201
Miejscowość: Łódź (Łódź-Polesie)
Ulica: Jęczmienna 22
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Polesie) - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Łódź (Łódź-Polesie) Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie). Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) godziny otwarcia

Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Polesie) w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Łódź (Łódź-Polesie) może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Łódź (Łódź-Polesie) bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie). Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Łódź (Łódź-Polesie) dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 769

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 19:51:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy