Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 4 Łódź (Łódź-Polesie) gen. Lucjana Żeligowskiego 22/24


PNA placówki: 90-754
Miejscowość: Łódź (Łódź-Polesie)
Ulica: gen. Lucjana Żeligowskiego 22/24
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Polesie). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie) usługi

W budynku poczty Łódź (Łódź-Polesie) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Łódź (Łódź-Polesie) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Polesie) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Łódź (Łódź-Polesie) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Łódź (Łódź-Polesie) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Polesie) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Polesie)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Łódź (Łódź-Polesie) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 75

Ostatnio przeglądane: 2023-03-20 19:31:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy