Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 27 Łódź (Łódź-Widzew) Maćka z Bogdańca 16 A


PNA placówki: 92-420
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Maćka z Bogdańca 16 A
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Widzew). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Łódź (Łódź-Widzew) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Łódź (Łódź-Widzew) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Łódź (Łódź-Widzew) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Łódź (Łódź-Widzew) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew)

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 09:03:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy